Jan Harus

Narozen: v roce 1892
Zemřel: v roce 1967

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

HARUS Jan

KSČ

VIII. vol. kraj - Liberec

Slib vykonal 1, 10. VI. 1948; 9.

Volba verifikována 21, 22. XII. 1948; 5.

Byl členem výb. bran. a inkompat. (I. náhr.),

Zvolen členem předsednictva Národního shromáždění.

57, 12. II. 1951; 129.

Jmenován ministrem státní kontroly 21. III. 1952.

62, 24. III. 1952; 3.

Zproštěn funkce ministra dne 14. IX. 1953.

77, 15. IX. 1953; 5.

Zvolen místopředsedou Národního shromáždění. 10.



ISP (příhlásit)