Rudolf Slánský

Narozen: v roce 1901
Zemřel: v roce 1952

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

SLÁNSKÝ Rudolf

KSČ

V. vol. kraj - Plzeň

Slib vykonal 1, 10. VI. 1948; 8.

Volba verifikována 21, 22. XII. 1948; 5.

Byl členem výb. bran.

Jmenován náměstkem předsedy vlády 8. IX. 1951.

58, 31. X. 1951; 5.

24. XI. 1951 zproštěn úřadu náměstka předsedy vlády.

60, 19. XII. 1951; 6.

Vzdal se posl. mandátu přípisem ze dne 23. XI. 1951.

60, 19. XII. 1951; 7.

Jeho nástupce Josef Kestler.

Řeč v rozpravě:

o branném zákonu (t. 251).

27, 23. III. 1949; 10.



ISP (příhlásit)