59. schůze, 50. hlasování, 28. června 2017, 12:38
Novela z. o registru smluv
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 128 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 7M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- M František Vácha
- A Václav Valhoda
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 6)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- M Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3M Omluven: 6)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- 0 Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- 0 Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- Z Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- N Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7M Omluven: 4)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- N Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 12 | 2 | 7 | 0 | 4 |
Jihočeský | 12 | 8 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 11 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 3 | 3 | 0 | 6 |
Liberecký | 8 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 3 | 0 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 17 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 9 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 128 | 13 | 27 | 4 | 28 |