57. schůze, 310. hlasování, 8. června 2017, 12:38
Žádost o vyslovení souhlasu k trestnímu stíhání poslanců
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 85 | Je třeba: 43
A Ano: 68 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 77 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 9)
- A Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- M Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 7)
- M Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- M Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- M Bronislav Schwarz
- 0 Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- M Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 10)
- M René Číp
- M Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- 0 Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 5)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- M Jana Fischerová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- 0 Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5M Omluven: 8)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- 0 Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4M Omluven: 5)
- 0 Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- 0 Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- M Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 0 | 4 | 3 | 9 |
Jihočeský | 12 | 3 | 0 | 2 | 0 | 7 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 0 | 2 | 5 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 2 | 0 | 4 | 1 | 7 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 2 | 4 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 3 | 2 | 0 | 10 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 4 | 0 | 5 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Vysočina | 11 | 3 | 0 | 3 | 0 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 5 | 0 | 8 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 4 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 68 | 7 | 38 | 10 | 77 |