57. schůze, 275. hlasování, 7. června 2017, 12:23
Vl.n.z. o náhradě škody v oblasti hospodářské soutěže - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 142 | Je třeba: 72
A Ano: 11 | N Ne: 102 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- M Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- N Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- M Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- 0 Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- 0 Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- M Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- M Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- M Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 2 | 8 | 9 | 3 | 3 |
Jihočeský | 12 | 0 | 8 | 1 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 0 | 7 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 8 | 1 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 13 | 4 | 7 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 8 | 2 | 6 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 6 | 3 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 7 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 2 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 10 | 4 | 2 | 6 |
Olomoucký | 12 | 0 | 8 | 0 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 0 | 8 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 11 | 102 | 28 | 29 | 30 |