57. schůze, 105. hlasování, 23. května 2017, 14:47
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 53 | N Ne: 73 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- N Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- M Jan Skopeček
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- M Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- N Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- M Miroslava Němcová
- N Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3M Omluven: 2)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- M Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- M Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- 0 Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- Z Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- N Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- M Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- M Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 10 | 1 | 6 | 1 |
Jihočeský | 12 | 4 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 1 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 2 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 11 | 1 | 3 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 5 | 0 | 4 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 1 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 3 | 3 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 8 | 0 | 3 | 5 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 1 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 2 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 53 | 73 | 11 | 31 | 32 |