58. schůze, 4. hlasování, 10. května 2017, 18:03
Zneužívání moci A. Babišem vůči nezávislým institucím
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 107 | Je třeba: 54
A Ano: 65 | N Ne: 20 | 0 Nepřihlášen: 52 | M Omluven: 41 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- A Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- 0 Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- A Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- 0 Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- M Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- A Jan Farský
- 0 Jana Hnyková
- 0 Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- 0 René Číp
- Z Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- M Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- 0 Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- M Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- 0 Marian Jurečka
- 0 Josef Nekl
- A Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 7 | 1 | 8 | 5 | 4 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 2 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 5 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 2 | 3 | 2 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 2 | 6 | 3 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 3 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 1 | 2 | 4 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 3 | 3 | 1 | 8 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 5 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 65 | 20 | 52 | 22 | 41 |