56. schůze, 157. hlasování, 6. dubna 2017, 11:05
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 98 | Je třeba: 50
A Ano: 63 | N Ne: 15 | 0 Nepřihlášen: 55 | M Omluven: 47 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- 0 Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- 0 Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- M František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- M David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 8M Omluven: 1)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 6)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- 0 Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 3 | 11 | 3 | 2 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 1 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 0 | 7 | 1 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 1 | 9 | 3 | 7 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 1 | 4 | 4 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 4 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 3 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 2 | 8 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 2 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 63 | 15 | 55 | 20 | 47 |