56. schůze, 101. hlasování, 5. dubna 2017, 11:34
Novela z. - stavební zákon - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 111 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 24 | Z Zdržel se: 45 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- A Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- N Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 9N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- A Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 0 | 2 | 8 | 2 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 3 | 3 | 8 | 4 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 2 | 0 | 1 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 9 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 2 | 0 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 8 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 111 | 12 | 8 | 45 | 24 |