56. schůze, 69. hlasování, 5. dubna 2017, 11:07
Novela z. - stavební zákon - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 16 | N Ne: 106 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- 0 Jan Skopeček
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- Z Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- Z František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- N Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- N David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Farský
- N Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 11Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- M René Číp
- N Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- N Olga Havlová
- N Václav Klučka
- M Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- M Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- N Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 13Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- N Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- Z Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- 0 Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 1 | 13 | 1 | 8 | 2 |
Jihočeský | 12 | 1 | 8 | 0 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 5 | 0 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 7 | 2 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 9 | 2 | 4 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 11 | 0 | 3 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 0 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 13 | 0 | 7 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 6 | 0 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 0 | 6 | 1 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 16 | 106 | 6 | 47 | 25 |