53. schůze, 302. hlasování, 9. prosince 2016, 11:05
Vl.n.z. o ochraně zdraví před škodlivými účinky návyk. látek - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 41 | N Ne: 83 | 0 Nepřihlášen: 3 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 50 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 9)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 10Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- M Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- Z František Laudát
- N Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- M Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- Z Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 7Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- M Olga Havlová
- N Václav Klučka
- N Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- Z Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- A David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- N Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- M Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 9Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 7 | 1 | 11 | 1 |
Jihočeský | 12 | 3 | 4 | 1 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 9 | 0 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 8 | 0 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 10 | 0 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 7 | 0 | 5 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 5 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 9 | 0 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 7 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 41 | 83 | 3 | 50 | 23 |