50. schůze, 341. hlasování, 11. listopadu 2016, 14:06
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 104 | Je třeba: 53
A Ano: 77 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 50 | M Omluven: 46 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 6)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- 0 Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- M Jan Klán
- M Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- A Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 9)
- N René Číp
- M Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- N Milada Halíková
- N Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- 0 Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- 0 Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- M Soňa Marková
- 0 Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- 0 Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- N Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 5M Omluven: 9)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- M Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- M Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- M Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- 0 Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- 0 Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- N Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 12 | 1 | 6 | 0 | 6 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 3 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 1 | 4 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 1 | 10 | 1 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 4 | 4 | 0 | 9 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 4 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 3 | 2 | 3 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 5 | 0 | 9 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 77 | 17 | 50 | 10 | 46 |