48. schůze, 122. hlasování, 29. června 2016, 15:31
Návrh na působ. sil MO ČR v zahr.oper. v letech 2017 a 2018
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 144 | Je třeba: 101
A Ano: 113 | N Ne: 29 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 42 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 5)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- 0 Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 2M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 7)
- 0 René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 2M Omluven: 3)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 2M Omluven: 3)
- A Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- Z Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- M Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 13 | 4 | 3 | 0 | 5 |
Jihočeský | 12 | 9 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 2 | 2 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 2 | 1 | 0 | 5 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 3 | 2 | 0 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 |
Vysočina | 11 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 3 | 2 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 2 | 1 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 1 | 1 | 4 |
Celkem | 200 | 113 | 29 | 14 | 2 | 42 |