48. schůze, 71. hlasování, 29. června 2016, 10:46
Novela z. o sdruž. v pol. stranách a v pol. hnutích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 75 | N Ne: 61 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- M Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- Z Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 3)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- M Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 5M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 8 | 1 | 2 | 4 |
Jihočeský | 12 | 5 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 4 | 3 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 4 | 2 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 8 | 1 | 1 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 3 | 0 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 3 | 1 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 6 | 0 | 3 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 5 | 0 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 75 | 61 | 10 | 19 | 35 |