47. schůze, 308. hlasování, 2. června 2016, 12:50
Novela z. - lesní zákon
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 126 | Je třeba: 64
A Ano: 101 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 30 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Miloslava Rutová
- M Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- M Jan Volný
- M Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- 0 Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 9M Omluven: 6)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- 0 Jiří Koskuba
- 0 Jiří Koubek
- 0 František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- M Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- M Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- Z Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- M Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- Z Karel Tureček
- M Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- M Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- M Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Radim Fiala
- M Pavel Holík
- 0 Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 15 | 0 | 3 | 3 | 4 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 2 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 0 | 9 | 0 | 6 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 1 | 2 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 3 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 1 | 2 | 4 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 3 | 4 | 6 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 101 | 0 | 30 | 25 | 44 |