44. schůze, 350. hlasování, 20. dubna 2016, 15:44
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 32 | N Ne: 63 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 58 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 6)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- M Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- Z Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- Z Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- 0 Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 9Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- Z René Číp
- Z Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 5)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 5)
- N Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- N Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- M Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 7 | 1 | 8 | 6 |
Jihočeský | 12 | 3 | 4 | 1 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 0 | 5 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 4 | 3 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 9 | 0 | 7 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 0 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 5 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 9 | 1 | 6 | 5 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 2 | 1 | 5 |
Zlínský | 12 | 0 | 4 | 0 | 3 | 5 |
Celkem | 200 | 32 | 63 | 12 | 58 | 35 |