44. schůze, 257. hlasování, 20. dubna 2016, 12:09
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 62 | N Ne: 77 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- N Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- Z Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- A František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Milan Chovanec
- M Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 7M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- N Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3M Omluven: 2)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- N Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- A Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- 0 Jan Chvojka
- N Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- Z Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- Z Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- M Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 5M Omluven: 5)
- N Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- M Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- M Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 6 | 8 | 1 | 5 | 5 |
Jihočeský | 12 | 4 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 7 | 0 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 7 | 2 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 10 | 0 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 7 | 0 | 4 | 5 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 2 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 0 | 0 | 5 |
Celkem | 200 | 62 | 77 | 8 | 23 | 30 |