42. schůze, 364. hlasování, 22. března 2016, 19:00
Informace vlády České republiky o migrační krizi
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 24 | N Ne: 52 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 78 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- Z Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- M Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- 0 Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Roman Kubíček
- M Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- 0 Karel Pražák
- M František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Miloslava Rutová
- A Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 5)
- M František Adámek
- M Andrej Babiš
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- Z František Laudát
- N Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- M Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 6)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- M Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- M Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- 0 David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- Z Karel Černý
- M Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- Z Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- N Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 6 | 4 | 7 | 4 |
Jihočeský | 12 | 1 | 2 | 4 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 5 | 0 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 4 | 0 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 9 | 2 | 8 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 4 | 0 | 10 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 3 | 0 | 4 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 7 | 2 | 10 | 3 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 0 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 1 | 0 | 9 | 1 |
Celkem | 200 | 24 | 52 | 15 | 78 | 31 |