42. schůze, 336. hlasování, 11. března 2016, 10:01
Novela z. o Veřejném ochránci práv - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 114 | Je třeba: 58
A Ano: 27 | N Ne: 52 | 0 Nepřihlášen: 54 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- 0 Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- N Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Miloslava Rutová
- Z Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- Z Václav Votava
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- 0 Michal Kučera
- M Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- N Matěj Fichtner
- N Daniel Herman
- M Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- 0 René Číp
- M Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- A Olga Havlová
- 0 Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- 0 Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- M Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- 0 Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- M Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- 0 Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- N David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- 0 Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- 0 Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- N Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- N Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- N Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 3 | 6 | 9 | 5 | 2 |
Jihočeský | 12 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 3 | 4 | 3 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 4 | 9 | 1 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 1 | 5 | 6 | 4 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 3 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 1 | 4 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 11 | 5 | 3 | 4 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 3 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 27 | 52 | 54 | 35 | 32 |