36. schůze, 301. hlasování, 16. prosince 2015, 13:18
Novela z. - branný zákon
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 348).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 127 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- 0 Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- N Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- M Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- 0 Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- 0 Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 17N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- M Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5M Omluven: 3)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- M Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- M Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- M Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
(žádost o opravu záznamu) - 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- 0 Leoš Heger
- 0 Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- 0 Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- 0 Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- 0 Zuzana Šánová
- 0 Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 4M Omluven: 1)
- N Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- N Josef Nekl
- A Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- M Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 14 | 4 | 4 | 1 | 2 |
Jihočeský | 12 | 7 | 2 | 1 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 2 | 3 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 17 | 1 | 3 | 1 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 4 | 0 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 6 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 18 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 8 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 127 | 25 | 20 | 7 | 21 |