36. schůze, 216. hlasování, 9. prosince 2015, 17:45
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2016
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 183 | Je třeba: 92
A Ano: 26 | N Ne: 86 | 0 Nepřihlášen: 2 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 71 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 10Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- N Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 6)
- Z Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- M Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11M Omluven: 4)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- N Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- N Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 9Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- N Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- M Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- N Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- N Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- N Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- Z Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- N Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- N Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- N Martin Novotný
- N Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 5)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 4 | 10 | 0 | 9 | 2 |
Jihočeský | 12 | 1 | 5 | 0 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 5 | 0 | 4 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 1 | 8 | 0 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 6 | 1 | 11 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 9 | 0 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 9 | 1 | 11 | 1 |
Olomoucký | 12 | 0 | 8 | 0 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 0 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 26 | 86 | 2 | 71 | 15 |