33. schůze, 148. hlasování, 23. října 2015, 13:04
Novela z. o rozpočtovém určení daní
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 74 | N Ne: 21 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 61 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- N Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- M Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- Z Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- N Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- A Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- 0 Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- N Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- Z Jan Volný
- Z Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- A David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- Z Stanislav Pfléger
- Z Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z František Adámek
- N Andrej Babiš
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- Z Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- 0 Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- Z Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- 0 Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- A Soňa Marková
- M Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- Z Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- Z Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- M Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- Z Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- Z Antonín Seďa
- Z Miroslava Strnadlová
- Z Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 4 | 0 | 5 | 6 |
Jihočeský | 12 | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 1 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 2 | 1 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 3 | 5 | 4 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 3 | 2 | 5 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 1 | 3 | 11 | 3 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 1 | 5 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 0 | 7 | 1 |
Celkem | 200 | 74 | 21 | 16 | 61 | 28 |