29. schůze, 101. hlasování, 19. června 2015, 10:29
Novela z. o veřejném zdravotním pojištění
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 10 | N Ne: 145 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 180 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- N Miloš Babiš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- 0 Marek Černoch
- N Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Stanislav Huml
- N Miroslav Kalousek
- N Jan Klán
- N Věra Kovářová
- N Helena Langšádlová
- 0 Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Zdeněk Syblík
- N Milan Urban
- M Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- N Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 10M Omluven: 2)
- M Jan Bartošek
- N Zdeněk Bezecný
- N Vlasta Bohdalová
- N Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- N Jan Mládek
- N Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- N František Vácha
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Milan Chovanec
- 0 Igor Jakubčík
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Karel Šidlo
- N Pavel Šrámek
- N Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- N Jan Volný
- N Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 5)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 12Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- N Radim Holeček
- N Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- N Jaroslav Krákora
- N Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- N Bronislav Schwarz
- N Josef Šenfeld
- N Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- N František Adámek
- N Andrej Babiš
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Jiří Dolejš
- Z Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- N Jiří Koskuba
- N Jiří Koubek
- N František Laudát
- N Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Martin Plíšek
- N Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- N Štěpán Stupčuk
- N Bohuslav Svoboda
- M Milan Šarapatka
- M Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- N Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 7)
- N Jan Farský
- A Jana Hnyková
- N Václav Horáček
- N Martin Komárek
- N Stanislav Mackovík
- N Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- N Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 17Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N René Číp
- M Karel Fiedler
- Z Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Milada Halíková
- A Olga Havlová
- N Václav Klučka
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- N Leo Luzar
- N Igor Nykl
- N Pavlína Nytrová
- N Miroslav Opálka
- N Herbert Pavera
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- N Zbyněk Stanjura
- N Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- N Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 2)
- Z Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Martina Berdychová
- N Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- N Leoš Heger
- N Soňa Marková
- N Zdeněk Ondráček
- N Ivan Pilný
- N Pavel Plzák
- A Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- N Simeon Karamazov
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- N Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- N Pavel Antonín
- 0 Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- N Jana Fischerová
- N Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- N Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- N Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 13Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Petr Adam
- N Vojtěch Adam
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- M Vlastimil Gabrhel
- N Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- N Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- N Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- M Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- N Martin Stropnický
- N Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- N Pavel Holík
- N Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- N Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- N Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 0 | 18 | 3 | 0 | 4 |
Jihočeský | 12 | 0 | 10 | 0 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 9 | 1 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 12 | 0 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 16 | 1 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 17 | 0 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 8 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 7 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 7 | 1 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 13 | 0 | 2 | 7 |
Olomoucký | 12 | 1 | 8 | 0 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 8 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 10 | 145 | 6 | 12 | 27 |