25. schůze, 11. hlasování, 20. ledna 2015, 15:26
Novela z. o dani z nemovitých věcí
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 186 | Je třeba: 94
A Ano: 105 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 81 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- A Miloš Babiš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- Z Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- Z Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- M Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- Z Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8Z Zdržel se: 4)
- A Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- Z František Vácha
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- Z Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- A Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- M Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- Z Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- Z Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11Z Zdržel se: 13)
- A František Adámek
- A Andrej Babiš
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- Z Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- Z František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- Z Gabriela Pecková
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Martin Plíšek
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Farský
- A Jana Hnyková
- Z Václav Horáček
- A Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- Z Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M René Číp
- A Karel Fiedler
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- A Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Petr Kudela
- Z Jana Lorencová
- A Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- Z Herbert Pavera
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- Z Martin Sedlář
- M Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 6)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- Z Jan Birke
- Z Robin Böhnisch
- Z Leoš Heger
- A Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- Z Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- Z Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- A David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- Z Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- Z Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- M Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9Z Zdržel se: 14)
- A Petr Adam
- Z Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- Z Bohuslav Chalupa
- Z Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- Z Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- Z Anna Putnová
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- Z Martin Stropnický
- Z Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- Z Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- Z Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- M Pavel Volčík
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 15 | 0 | 1 | 8 | 1 |
Jihočeský | 12 | 8 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 0 | 13 | 0 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 0 | 14 | 0 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 105 | 0 | 1 | 81 | 13 |