23. schůze, 151. hlasování, 10. prosince 2014, 16:42
Změny Římského statutu Mezinárodního trestního soudu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 150 | Je třeba: 120
A Ano: 138 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 190 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- A Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- 0 Věra Kovářová
- M Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- 0 Tomio Okamura
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- 0 Radka Maxová
- A Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- A Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- 0 Vladislav Vilímec
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
- M Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- A Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- 0 Jiří Holeček
- 0 Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- Z Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- A Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 7M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- M Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A René Číp
- A Karel Fiedler
- 0 Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- 0 Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- 0 Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Martina Berdychová
- M Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- M Leoš Heger
- A Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- M Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- M Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- 0 Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10M Omluven: 1)
- M Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Zuzana Šánová
- A Karel Tureček
- A Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Pavel Blažek
- Z Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- 0 Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- 0 Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 11M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- M Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 19 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Jihočeský | 12 | 9 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 11 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 0 | 5 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 1 | 1 | 5 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 4 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 11 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 138 | 0 | 29 | 12 | 21 |