17. schůze, 303. hlasování, 1. října 2014, 11:58
Novela z. o dani z přidané hodnoty - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 83 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 63 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 3)
- A Miloš Babiš
- A Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- M Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Stanislav Huml
- M Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- Z Tomio Okamura
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Zdeněk Syblík
- Z Milan Urban
- Z Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- Z Jan Mládek
- M Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 5)
- Z Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- Z Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Marie Benešová
- A Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- Z David Kádner
- A Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- Z František Adámek
- A Andrej Babiš
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Jiří Dolejš
- A Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- M Daniel Korte
- Z Jiří Koskuba
- Z Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- M Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- A Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- M Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Farský
- M Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- A Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 8)
- M René Číp
- Z Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- Z Olga Havlová
- A Václav Klučka
- Z Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- M Leo Luzar
- A Igor Nykl
- M Pavlína Nytrová
- M Miroslav Opálka
- M Herbert Pavera
- M Tomáš Jan Podivínský
- Z Adam Rykala
- Z Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- Z Zbyněk Stanjura
- M Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- Z Ladislav Velebný
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- M Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- M Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- Z Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- 0 Pavel Antonín
- M Jiří Běhounek
- M Karel Černý
- Z Jana Fischerová
- M Věra Jourová
- M Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- 0 Petr Adam
- M Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- 0 Jaroslav Klaška
- M Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- Z Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Bohuslav Sobotka
- A Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- M Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Radim Fiala
- M Pavel Holík
- M Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- Z Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- M Miroslava Strnadlová
- M Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 9 | 0 | 2 | 11 | 3 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 2 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 1 | 4 | 6 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 1 | 0 | 8 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Vysočina | 11 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 2 | 5 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 0 | 4 | 5 |
Celkem | 200 | 83 | 1 | 9 | 63 | 44 |