12. schůze, 38. hlasování, 17. července 2014, 19:05
Novela z. o veřejném zdravotním pojištění
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 101 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 37 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 8)
- A Miloš Babiš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Adolf Beznoska
- M Marek Černoch
- A Pavel Čihák
- 0 Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- M Ivan Gabal
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- 0 Helena Langšádlová
- M Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- 0 Miloš Petera
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Milan Urban
- 0 Josef Vondrášek
- M Miloslava Vostrá
- A Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- M Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- A Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- M Karel Pražák
- 0 František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Milan Chovanec
- Z Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Karel Šidlo
- A Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Vladislav Vilímec
- A Jan Volný
- A Václav Votava
- A Josef Vozdecký
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- 0 Richard Brabec
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- Z Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- 0 Zuzana Kailová
- A Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 František Adámek
- 0 Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- M Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Martin Plíšek
- Z Marta Semelová
- A Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Milan Šarapatka
- A Helena Válková
- 0 Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Jan Farský
- A Jana Hnyková
- M Václav Horáček
- M Martin Komárek
- Z Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- A Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- M Petr Kudela
- A Jana Lorencová
- Z Leo Luzar
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- A Ladislav Šincl
- A Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- A Jan Birke
- M Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- M Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- 0 Pavel Plzák
- 0 Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- A Simeon Karamazov
- A David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- Z Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- M Jana Fischerová
- A Věra Jourová
- A Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- M Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- A Vlastimil Gabrhel
- Z Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- M Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- 0 Ivo Pojezný
- M Anna Putnová
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- A Marian Jurečka
- M Josef Nekl
- 0 Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- M Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- 0 Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 10 | 0 | 5 | 2 | 8 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 4 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 1 | 7 | 2 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 3 | 2 | 4 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 4 | 2 | 5 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 101 | 2 | 31 | 29 | 37 |