8. schůze, 112. hlasování, 13. května 2014, 21:30
Změna Kjótského prot. k Rámcové úmluvě OSN o změně klimatu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 116 | Je třeba: 59
A Ano: 26 | N Ne: 58 | 0 Nepřihlášen: 49 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- A Adolf Beznoska
- N Marek Černoch
- 0 Pavel Čihák
- N Ivana Dobešová
- N Richard Dolejš
- Z Ivan Gabal
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- M Stanislav Huml
- A Miroslav Kalousek
- Z Jan Klán
- A Věra Kovářová
- A Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- N Tomio Okamura
- 0 Miloš Petera
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- 0 Milan Urban
- N Josef Vondrášek
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Kristýna Zelienková
- N Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- A Zdeněk Bezecný
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Roman Kubíček
- N Radka Maxová
- M Jan Mládek
- Z Alena Nohavová
- N Karel Pražák
- M František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Milan Chovanec
- N Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Pospíšil
- Z Karel Šidlo
- 0 Pavel Šrámek
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
- M Václav Votava
- N Josef Vozdecký
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Marie Benešová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Foldyna
- M Radim Holeček
- M Gabriela Hubáčková
- M David Kádner
- N Zuzana Kailová
- 0 Jaroslav Krákora
- A Michal Kučera
- N Stanislav Pfléger
- 0 Bronislav Schwarz
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- N František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Jiří Dolejš
- 0 Matěj Fichtner
- M Daniel Herman
- N Jiří Holeček
- A Daniel Korte
- M Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- M Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Stanislav Polčák
- Z Marta Semelová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- N Jaroslav Zavadil
- 0 Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Jan Farský
- N Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- N Martin Komárek
- 0 Stanislav Mackovík
- 0 Jana Pastuchová
- N Lukáš Pleticha
- M Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- Z René Číp
- M Karel Fiedler
- M Josef Hájek
- 0 Milada Halíková
- 0 Olga Havlová
- N Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- Z Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- M Igor Nykl
- Z Pavlína Nytrová
- Z Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- Z Tomáš Jan Podivínský
- N Adam Rykala
- N Jan Sedláček
- N Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Ladislav Šincl
- N Dana Váhalová
- M Ladislav Velebný
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Martina Berdychová
- N Jan Birke
- N Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- Z Zdeněk Ondráček
- M Ivan Pilný
- M Pavel Plzák
- N Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 6)
- M Augustin Karel Andrle Sylor
- N Pavel Havíř
- N Jan Chvojka
- 0 Jiří Junek
- M Simeon Karamazov
- N David Kasal
- M Martin Kolovratník
- M Květa Matušovská
- M Jiří Skalický
- M Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Pavel Antonín
- N Jiří Běhounek
- 0 Karel Černý
- A Jana Fischerová
- 0 Věra Jourová
- Z Vít Kaňkovský
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- Z Martin Lank
- 0 Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Petr Adam
- 0 Vojtěch Adam
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- M Petr Fiala
- 0 Vlastimil Gabrhel
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Bohuslav Chalupa
- 0 Miloslav Janulík
- Z Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- Z Jiří Mihola
- N Jiří Petrů
- Z Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- 0 Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- 0 Jeroným Tejc
- N Lubomír Toufar
- Z Josef Uhlík
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Radim Fiala
- N Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- Z Josef Nekl
- A Martin Novotný
- M Ladislav Okleštěk
- N Roman Váňa
- 0 Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Petr Kořenek
- Z Marie Pěnčíková
- N Antonín Seďa
- N Miroslava Strnadlová
- N Pavel Volčík
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 5 | 11 | 5 | 3 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 1 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 1 | 4 | 4 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 3 | 9 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 5 | 4 | 5 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6 |
Vysočina | 11 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 6 | 7 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 26 | 58 | 49 | 32 | 35 |