8. schůze, 71. hlasování, 6. května 2014, 18:19
Sml. mezi ČR a SRN o přeshraniční spolupráci
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 136 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Miloš Babiš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- 0 Adolf Beznoska
- Z Marek Černoch
- M Pavel Čihák
- A Ivana Dobešová
- A Richard Dolejš
- A Ivan Gabal
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Stanislav Huml
- Z Miroslav Kalousek
- A Jan Klán
- Z Věra Kovářová
- Z Helena Langšádlová
- A Nina Nováková
- A Tomio Okamura
- A Miloš Petera
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Milan Urban
- A Josef Vondrášek
- A Miloslava Vostrá
- M Kristýna Zelienková
- A Václav Zemek
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jan Bartošek
- Z Zdeněk Bezecný
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Vojtěch Filip
- M Vítězslav Jandák
- A Roman Kubíček
- A Radka Maxová
- M Jan Mládek
- A Alena Nohavová
- Z Karel Pražák
- A František Vácha
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Milan Chovanec
- A Igor Jakubčík
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Pospíšil
- A Karel Šidlo
- M Pavel Šrámek
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- A Václav Votava
- 0 Josef Vozdecký
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Marie Benešová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Foldyna
- A Radim Holeček
- A Gabriela Hubáčková
- 0 David Kádner
- A Zuzana Kailová
- Z Jaroslav Krákora
- Z Michal Kučera
- A Stanislav Pfléger
- A Bronislav Schwarz
- A Josef Šenfeld
- A Vlastimil Vozka
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A František Adámek
- M Andrej Babiš
- 0 Marek Benda
- Z Jana Černochová
- 0 Jiří Dolejš
- M Matěj Fichtner
- A Daniel Herman
- A Jiří Holeček
- Z Daniel Korte
- A Jiří Koskuba
- A Jiří Koubek
- A František Laudát
- A Miroslava Němcová
- A Gabriela Pecková
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Stanislav Polčák
- A Marta Semelová
- Z Karel Schwarzenberg
- 0 Štěpán Stupčuk
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Milan Šarapatka
- 0 Helena Válková
- Z Jaroslav Zavadil
- A Jiří Zlatuška
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jan Farský
- A Jana Hnyková
- A Václav Horáček
- 0 Martin Komárek
- A Stanislav Mackovík
- A Jana Pastuchová
- Z Lukáš Pleticha
- A Pavel Ploc
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 17Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z René Číp
- A Karel Fiedler
- A Josef Hájek
- Z Milada Halíková
- A Olga Havlová
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Petr Kudela
- M Jana Lorencová
- A Igor Nykl
- A Pavlína Nytrová
- A Miroslav Opálka
- A Herbert Pavera
- A Tomáš Jan Podivínský
- A Adam Rykala
- A Jan Sedláček
- A Martin Sedlář
- A Zbyněk Stanjura
- Z Ladislav Šincl
- M Dana Váhalová
- A Ladislav Velebný
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Martina Berdychová
- A Jan Birke
- A Robin Böhnisch
- A Leoš Heger
- Z Soňa Marková
- A Zdeněk Ondráček
- A Ivan Pilný
- A Pavel Plzák
- Z Jiří Štětina
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8Z Zdržel se: 2)
- A Augustin Karel Andrle Sylor
- A Pavel Havíř
- A Jan Chvojka
- A Jiří Junek
- Z Simeon Karamazov
- Z David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Květa Matušovská
- A Jiří Skalický
- A Václav Snopek
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6Z Zdržel se: 5)
- Z Pavel Antonín
- A Jiří Běhounek
- A Karel Černý
- A Jana Fischerová
- Z Věra Jourová
- Z Vít Kaňkovský
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Martin Lank
- A Karel Tureček
- Z Josef Zahradníček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Petr Adam
- A Vojtěch Adam
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Pavel Blažek
- A Petr Fiala
- Z Vlastimil Gabrhel
- A Miroslav Grebeníček
- A Bohuslav Chalupa
- A Miloslav Janulík
- A Jaroslav Klaška
- A Rom Kostřica
- A Jiří Mihola
- A Jiří Petrů
- A Ivo Pojezný
- A Anna Putnová
- Z Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Bohuslav Sobotka
- M Martin Stropnický
- A Jeroným Tejc
- A Lubomír Toufar
- A Josef Uhlík
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Jaroslav Faltýnek
- A Radim Fiala
- A Pavel Holík
- A Jitka Chalánková
- M Marian Jurečka
- A Josef Nekl
- Z Martin Novotný
- A Ladislav Okleštěk
- A Roman Váňa
- A Jiří Zemánek
Volební kraj Zlínský (A Ano: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Petr Kořenek
- A Marie Pěnčíková
- A Antonín Seďa
- A Miroslava Strnadlová
- A Pavel Volčík
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 25 | 15 | 0 | 3 | 5 | 2 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 10 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 5 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 17 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 19 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Olomoucký | 12 | 10 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 10 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 136 | 0 | 13 | 35 | 16 |