102. schůze, 30. hlasování, 9. května 2024, 22:36
Novela z. o správě voleb
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 134 | Je třeba: 68
A Ano: 43 | N Ne: 74 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- N Martin Exner
- M Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- M Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- 0 Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- Z Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- N Nina Nováková
- N František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- N Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- N Václav Král
- A Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- 0 Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 6M Omluven: 4)
- M Martin Baxa
- N Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- M Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- N Marie Pošarová
- N Rudolf Salvetr
- N Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- Z Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- Z Marek Benda
- A Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- M Petr Fifka
- N Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- M Jan Lacina
- Z Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- N Olga Richterová
- N Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- 0 Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- M Petr Beitl
- M Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- M David Pražák
- N Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 9)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- N Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- 0 Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- M Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- M Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- 0 Jan Síla
- N Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- Z Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- N Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Marcel Dlask
- N Tomáš Dubský
- M Karel Haas
- Z Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- M David Šimek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 6M Omluven: 1)
- N Romana Bělohlávková
- N Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- M Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- N Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 11Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- N Josef Flek
- N Martin Hájek
- N Jiří Horák
- N Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- N Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- N Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- Z Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- M Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- N Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- M Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 11 | 2 | 2 | 7 |
Jihočeský | 13 | 4 | 5 | 3 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 6 | 0 | 0 | 4 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 4 | 2 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 23 | 3 | 10 | 4 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 4 | 5 | 0 | 9 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 1 | 1 | 3 |
Vysočina | 10 | 3 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 11 | 0 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 2 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 0 | 2 | 5 |
Celkem | 200 | 43 | 74 | 22 | 17 | 44 |