101. schůze, 45. hlasování, 3. května 2024, 10:23
Novela z. o vodách (vodní zákon)
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 135 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 8)
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- M Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- M Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10N Ne: 1M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- M Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 9N Ne: 1M Omluven: 1)
- A Martin Baxa
- A Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- M Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- N Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 2M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- M Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 20N Ne: 1M Omluven: 2)
- A Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- A Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- A Petr Fifka
- N Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- M Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6N Ne: 1M Omluven: 1)
- M Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- N Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Petr Letocha
- M Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- N Tomio Okamura
- N Zuzana Ožanová
- M Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- N Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8N Ne: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 9N Ne: 1)
- N Marcel Dlask
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- M Josef Kott
- A Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- N Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Petra Quittová
- Z Karel Rais
- A Alena Schillerová
- N Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- M Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- A Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 15 | 2 | 1 | 0 | 8 |
Jihočeský | 13 | 10 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 9 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 9 | 2 | 0 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 20 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Liberecký | 8 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 4 | 0 | 1 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 2 | 1 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 8 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 135 | 19 | 4 | 4 | 38 |