97. schůze, 2. hlasování, 19. března 2024, 15:54
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 81 | Je třeba: 41
A Ano: 66 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 89 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 10M Omluven: 2)
- A Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Oldřich Černý
- A Martin Exner
- M Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- 0 Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- 0 František Petrtýl
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- M Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Richard Brabec
- N Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- 0 Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- 0 Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Martin Baxa
- A Josef Bernard
- 0 Kamal Farhan
- 0 Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- N Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 8M Omluven: 3)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- M Michal Kučera
- A Petr Liška
- 0 Berenika Peštová
- 0 Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 9M Omluven: 3)
- 0 Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- 0 Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- 0 Petr Fifka
- 0 Jiří Kobza
- 0 Ondřej Kolář
- 0 Robert Králíček
- 0 Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- 0 Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- M Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- 0 Jana Pastuchová
- M David Pražák
- 0 Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- 0 Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- 0 Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- 0 Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- 0 Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- 0 Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- 0 Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- 0 Michal Ratiborský
- 0 Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- A Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- 0 Klára Dostálová
- M Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- 0 Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- 0 Petr Sadovský
- 0 Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Jaroslav Bašta
- M Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- 0 Jana Hanzlíková
- 0 David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- Z David Šimek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- N Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- M Josef Kott
- 0 Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- 0 Martina Ochodnická
- 0 Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 8M Omluven: 7)
- M Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- M Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- 0 Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- M Petra Quittová
- 0 Karel Rais
- 0 Alena Schillerová
- N Lucie Šafránková
- 0 David Štolpa
- M Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- 0 Lubomír Wenzl
- M Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- 0 Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- A Martin Major
- 0 Tomáš Müller
- 0 Hana Naiclerová
- M Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- 0 Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- 0 Marek Novák
- 0 Eliška Olšáková
- 0 Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- 0 Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 13 | 1 | 10 | 0 | 2 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 6 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 3 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 8 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 11 | 0 | 9 | 0 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 0 | 14 | 2 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 5 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Vysočina | 10 | 3 | 1 | 5 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 1 | 8 | 0 | 7 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 7 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 7 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 66 | 7 | 89 | 8 | 30 |