87. schůze, 48. hlasování, 26. ledna 2024, 11:09
Vl.n.z. o munici
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 71 | N Ne: 71 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 23 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- N Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- 0 Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- N Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- N Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 6M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Richard Brabec
- N Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- N Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- N Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- N Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- N Rudolf Salvetr
- Z Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- N Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 12Z Zdržel se: 5)
- A Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- N Marek Benda
- A Lubomír Brož
- Z Jana Černochová
- N Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- N Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- N Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- Z Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 4)
- N Petr Beitl
- N Jan Berki
- A Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- A Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- M Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 5M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- M Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- N Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- N David Šimek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- N Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- N Josef Flek
- N Martin Hájek
- M Jiří Horák
- Z Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- N Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- N Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- N Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- N Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- A Petr Gazdík
- A Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- N Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 9 | 9 | 2 | 1 | 5 |
Jihočeský | 13 | 5 | 6 | 0 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 4 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 2 | 0 | 4 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 6 | 12 | 0 | 5 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 6 | 0 | 1 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 5 | 0 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 7 | 1 | 4 | 4 |
Olomoucký | 12 | 4 | 5 | 0 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 1 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 71 | 71 | 5 | 23 | 30 |