82. schůze, 252. hlasování, 1. prosince 2023, 09:23
Vl.n.z. o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla - EU
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 3 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 145 |
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 20M Omluven: 5)
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Oldřich Černý
- Z Martin Exner
- Z Romana Fischerová
- M Karel Havlíček
- M Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- Z Jan Hofmann
- Z Jan Jakob
- Z Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- Z Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- Z Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- Z Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- M Šimon Heller
- M Pavel Klíma
- Z Václav Král
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- Z Martin Baxa
- M Josef Bernard
- M Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- Z Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- Z Jan Volný
- Z Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 5)
Volební kraj Ústecký (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Zdeněk Kettner
- Z Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- 0 Michal Kučera
- Z Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- 0 Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 13M Omluven: 5)
- 0 Věra Adámková
- Z Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- Z Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- Z Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lacina
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- 0 Hayato Okamura
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- 0 Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (Z Zdržel se: 8)
- Z Petr Beitl
- Z Jan Berki
- Z Ivan Jáč
- Z Jarmila Levko
- Z Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
- Z Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (Z Zdržel se: 18M Omluven: 4)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Igor Hendrych
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- Z Zdenka Němečková Crkvenjaš
- Z Tomio Okamura
- Z Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- Z Jan Síla
- Z Karel Sládeček
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Michaela Šebelová
- Z Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- Z Josef Cogan
- Z Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- Z Vladimíra Lesenská
- Z Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- Z Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- M Jaroslav Bašta
- Z Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- Z Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- Z David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- Z David Šimek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- M Josef Kott
- Z Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 16M Omluven: 5)
- M Jana Bačíková
- Z Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- Z Josef Flek
- Z Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- Z Pavel Kašník
- Z Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- Z Petra Quittová
- Z Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- Z David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- Z Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- M Martin Major
- Z Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- Z Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- Z Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- Z Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 0 | 0 | 1 | 20 | 5 |
Jihočeský | 13 | 0 | 0 | 1 | 10 | 2 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 0 | 3 | 9 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 0 | 4 | 13 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 0 | 0 | 18 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 0 | 8 | 2 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 1 | 8 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 0 | 2 | 16 | 5 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 2 | 8 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 0 | 0 | 7 | 5 |
Celkem | 200 | 3 | 0 | 14 | 145 | 38 |