81. schůze, 97. hlasování, 3. listopadu 2023, 14:36
Novela z. o urychlení výstavby dopravní infrastruktury - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 70 | N Ne: 80 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 39 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 11M Omluven: 5)
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- N Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- M Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- N Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- N Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- N Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- N Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 6M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- N Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- N Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- N Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N Michal Kučera
- N Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 14Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Věra Adámková
- N Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- Z Marek Benda
- A Lubomír Brož
- N Jana Černochová
- N Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- N Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- N Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- M Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- N Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 3)
- A Petr Beitl
- N Jan Berki
- A Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- A Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- 0 Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- 0 Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- M Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- 0 Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- M Jan Síla
- A Karel Sládeček
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 4M Omluven: 4)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 6M Omluven: 2)
- M Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- N Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- N David Šimek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 1)
- M Romana Bělohlávková
- N Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- N Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 9M Omluven: 4)
- N Jana Bačíková
- N Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- N Josef Flek
- N Martin Hájek
- M Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- N Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- N Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- N Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- N Michael Kohajda
- N Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 4M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- A Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- N Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 11 | 0 | 0 | 5 |
Jihočeský | 13 | 6 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 6 | 5 | 0 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 5 | 14 | 0 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 7 | 4 | 1 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 0 | 0 | 4 |
Pardubický | 10 | 2 | 6 | 0 | 0 | 2 |
Vysočina | 10 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 9 | 0 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 5 | 1 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 4 | 0 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 70 | 80 | 6 | 5 | 39 |