72. schůze, 3. hlasování, 19. července 2023, 14:17
Pořad schůze
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 3).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 112 | Je třeba: 57
A Ano: 95 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 37 | M Omluven: 51 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- A Martin Exner
- M Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- M Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- 0 Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- 0 Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- M Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- A Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- 0 Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- 0 Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- M Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- M Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- N Berenika Peštová
- M Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- M Marek Benda
- A Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- M Petr Fifka
- 0 Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- M Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- 0 Tom Philipp
- A Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
(žádost o opravu záznamu) - M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- 0 Petr Beitl
- M Jan Berki
- M Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- M David Pražák
- N Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- Z Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- M Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- N Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- 0 Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- M Matěj Ondřej Havel
- 0 Vladimíra Lesenská
- N Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 5)
- M Jaroslav Bašta
- 0 Tomáš Dubský
- M Karel Haas
- M Jiří Hájek
- 0 Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- M Pavel Svoboda
- M David Šimek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- M Josef Kott
- A Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- 0 Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- 0 Jana Bačíková
- 0 Pavel Blažek
(žádost o opravu záznamu) - M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- M Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- 0 Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- M Ladislav Okleštěk
- M Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- 0 Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- 0 Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 15 | 2 | 4 | 1 | 4 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 4 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 6 | 1 | 4 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 14 | 0 | 2 | 1 | 6 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 2 | 4 | 1 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 2 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 4 | 0 | 5 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 0 | 3 | 1 | 6 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 4 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 95 | 10 | 37 | 7 | 51 |