65. schůze, 40. hlasování, 16. května 2023, 20:46
Novela z. - zákoník práce - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 113 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- M Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- A Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- M Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 9M Omluven: 2)
- M Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A Michal Kučera
- Z Petr Liška
- A Berenika Peštová
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- 0 Věra Adámková
- Z Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- A Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- M Jan Lacina
- Z Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- Z Markéta Pekarová Adamová
- 0 Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- A Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- A Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- M Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- Z Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- M Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- Z David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Josef Flek
- M Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- N Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- Z Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 18 | 0 | 1 | 1 | 6 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 1 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 23 | 12 | 0 | 3 | 4 | 4 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 3 | 4 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 1 | 1 | 4 | 4 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 |
Celkem | 200 | 113 | 1 | 13 | 39 | 34 |