60. schůze, 4. hlasování, 19. dubna 2023, 19:15
situace v České poště
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 63 | N Ne: 47 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- M Martin Exner
- A Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- Z Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- Z Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- Z Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- N Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- 0 František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- Z Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- 0 Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- A Richard Brabec
- N Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- N Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- N Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Martin Baxa
- Z Josef Bernard
- M Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- 0 Marie Pošarová
- N Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- 0 Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- N Michal Kučera
- Z Petr Liška
- A Berenika Peštová
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- 0 Věra Adámková
- Z Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- 0 Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- N Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- Z Ondřej Kolář
- 0 Robert Králíček
- M Jan Lacina
- Z Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- Z Jan Berki
- A Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- 0 David Pražák
- M Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- N Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- N Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- M Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jana Berkovcová
- Z Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- 0 Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- Z Jiří Hájek
- 0 Jana Hanzlíková
- A David Kasal
- A Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- A David Šimek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- N Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- N Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- Z Josef Flek
- Z Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- N Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- N Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- N Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- N Petr Gazdík
- A Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 7 | 2 | 5 | 5 |
Jihočeský | 13 | 4 | 4 | 2 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 2 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 3 | 1 | 4 |
Hlavní město Praha | 23 | 1 | 8 | 4 | 5 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 5 | 3 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 1 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 5 | 0 | 6 | 3 |
Olomoucký | 12 | 5 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 0 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 63 | 47 | 20 | 38 | 32 |