53. schůze, 149. hlasování, 24. března 2023, 10:51
Novela z. - stavební zákon - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 166 | Je třeba: 84
A Ano: 1 | N Ne: 135 | 0 Nepřihlášen: 2 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 190 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- N Martin Exner
- N Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- N Tomáš Helebrant
- Z Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- N Věra Kovářová
- Z Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- N František Petrtýl
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- N Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- N Julius Špičák
- N Barbora Urbanová
- N Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- N Richard Brabec
- N Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- Z Václav Král
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- Z Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- Z Martin Baxa
- N Josef Bernard
- N Kamal Farhan
- M Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- N Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- N Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Zdeněk Kettner
- N Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- M Michal Kučera
- N Petr Liška
- N Berenika Peštová
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 13Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- N Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- N Roman Bělor
- M Marek Benda
- N Lubomír Brož
- Z Jana Černochová
- Z Petr Fifka
- N Jiří Kobza
- N Ondřej Kolář
- N Robert Králíček
- M Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- N Olga Richterová
- Z Bohuslav Svoboda
- N Milada Voborská
- N Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Petr Beitl
- N Jan Berki
- M Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- N Jana Pastuchová
- N David Pražák
- M Radovan Vích
- M Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 16Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- N Jiří Carbol
- N Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- N Igor Hendrych
- Z Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- M Petr Letocha
- M Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- N Zdenka Němečková Crkvenjaš
- M Tomio Okamura
- N Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- N Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- N Karel Sládeček
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- N Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- 0 Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- N Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- N Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- N Petr Sadovský
- Z Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- N Jiří Hájek
- N Jana Hanzlíková
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- N David Šimek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Romana Bělohlávková
- N Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- M Josef Kott
- N Martin Kukla
- N Monika Oborná
- N Martina Ochodnická
- N Drahoslav Ryba
- N Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 16Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- Z Jana Bačíková
- N Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- N Josef Flek
- N Martin Hájek
- N Jiří Horák
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- N Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- N Petra Quittová
- M Karel Rais
- N Alena Schillerová
- N Lucie Šafránková
- N David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- N Lubomír Wenzl
- N Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- N Jaroslav Faltýnek
- N Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Marian Jurečka
- N Michael Kohajda
- Z Martin Major
- N Tomáš Müller
- N Hana Naiclerová
- N Ladislav Okleštěk
- M Karel Smetana
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- N Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- N Petr Gazdík
- N Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- N Robert Stržínek
- Z Róbert Teleky
- N Radek Vondráček
- N Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 1 | 19 | 1 | 4 | 1 |
Jihočeský | 13 | 0 | 9 | 0 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 5 | 0 | 2 | 4 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 14 | 0 | 11 | 0 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 23 | 0 | 13 | 0 | 5 | 5 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 0 | 1 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 16 | 0 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 7 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 8 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 0 | 8 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 16 | 0 | 2 | 5 |
Olomoucký | 12 | 0 | 10 | 0 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 7 | 0 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 1 | 135 | 2 | 30 | 32 |