54. schůze, 6. hlasování, 22. února 2023, 13:28
Novela z. o České televizi a o Českém rozhlasu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 16 | N Ne: 65 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 71 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 4)
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Oldřich Černý
- M Martin Exner
- M Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- Z Klára Kocmanová
- 0 Věra Kovářová
- Z Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- Z Ondřej Lochman
- Z Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- N František Petrtýl
- N Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- 0 Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- Z Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- M Richard Brabec
- N Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- N Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- N Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Martin Baxa
- 0 Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- N Hubert Lang
- N Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- Z Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- M Jan Volný
- M Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Zdeněk Kettner
- N Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- Z Petr Liška
- N Berenika Peštová
- N Jan Richter
- M Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 4)
- N Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- 0 Roman Bělor
- Z Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- 0 Jana Černochová
- Z Petr Fifka
- N Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- M Robert Králíček
- Z Jan Lacina
- Z Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- Z Hayato Okamura
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- N Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- N Jan Berki
- Z Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- Z Jana Pastuchová
- M David Pražák
- 0 Radovan Vích
- Z Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Igor Hendrych
- Z Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- Z Petr Letocha
- Z Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- Z Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- N Zuzana Ožanová
- N Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- N Jan Síla
- N Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- N Michaela Šebelová
- Z Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Jana Berkovcová
- Z Josef Cogan
- Z Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- N Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- N Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Jaroslav Bašta
- Z Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- Z Jiří Hájek
- N Jana Hanzlíková
- N David Kasal
- N Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- M David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Romana Bělohlávková
- Z Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- N Josef Kott
- N Martin Kukla
- N Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- N Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Josef Flek
- Z Martin Hájek
- Z Jiří Horák
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- Z Pavel Kašník
- N Lenka Knechtová
- Z Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- 0 Petra Quittová
- N Karel Rais
- N Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- Z Vlastimil Válek
- N Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- N Jaroslav Faltýnek
- N Milan Feranec
- M Radim Fiala
- Z Marian Jurečka
- N Michael Kohajda
- N Martin Major
- Z Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- N Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- N Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- Z Eliška Olšáková
- N Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- M Radek Vondráček
- Z Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 6 | 4 | 10 | 4 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 1 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 1 | 4 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 6 | 1 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 23 | 2 | 3 | 4 | 10 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 9 | 2 | 8 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 0 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 4 | 1 | 4 | 1 |
Vysočina | 10 | 0 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 8 | 2 | 7 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 6 | 0 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 0 | 3 | 1 | 4 | 4 |
Celkem | 200 | 16 | 65 | 20 | 71 | 28 |