50. schůze, 81. hlasování, 13. ledna 2023, 11:21
N.z., kterým se zrušuje z. o zemědělských skladních listech
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 125 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 35 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- M Karel Havlíček
- Z Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- Z Klára Kocmanová
- 0 Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- M Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- Z Julius Špičák
- Z Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- A Richard Brabec
- Z Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- Z Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- M Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 9M Omluven: 2)
- A Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- M Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- M Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- M Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- M Petr Liška
- A Berenika Peštová
- A Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- A Marek Benda
- M Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- A Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- A Jan Lacina
- Z Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- Z Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
- Z Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- Z Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- Z Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- Z Jan Síla
- M Karel Sládeček
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- M Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6M Omluven: 4)
- M Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- M Karel Haas
- A Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Jana Bačíková
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- M Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- M Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- Z Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Aleš Dufek
- 0 Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 0 | 2 | 8 | 2 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 1 | 3 | 5 |
Hlavní město Praha | 23 | 14 | 0 | 1 | 4 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 0 | 4 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 0 | 0 | 2 | 5 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 125 | 0 | 9 | 31 | 35 |