45. schůze, 163. hlasování, 2. prosince 2022, 09:35
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 72 | N Ne: 27 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 43 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- M Martin Exner
- 0 Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- Z Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- Z Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- 0 Vojtěch Munzar
- Z Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- Z Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- N Barbora Urbanová
- A Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Richard Brabec
- Z Šimon Heller
- Z Pavel Klíma
- N Václav Král
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- Z Pavla Pivoňka Vaňková
- M Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- N Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- Z Miloš Nový
- N Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- Z Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- 0 Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- M Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- M Petr Liška
- M Berenika Peštová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- Z Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 7)
- A Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- Z Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- N Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- Z Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Hayato Okamura
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Tom Philipp
- Z Olga Richterová
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Petr Beitl
- M Jan Berki
- A Ivan Jáč
- N Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- A David Pražák
- A Radovan Vích
- Z Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- N Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- Z Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- Z Jiří Navrátil
- Z Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- N Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- Z Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- N Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- N Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Jaroslav Bašta
- N Tomáš Dubský
- Z Karel Haas
- N Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- M Martin Kolovratník
- Z Pavel Svoboda
- M David Šimek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Romana Bělohlávková
- N Eva Decroix
- Z Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- N Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- M Jana Bačíková
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- M Josef Flek
- N Martin Hájek
- M Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- Z Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- Z Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- N Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- Z Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- M Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- Z Martin Major
- N Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- Z Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- N Petr Gazdík
- A Marek Novák
- N Eliška Olšáková
- M Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 5 | 2 | 7 | 4 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 0 | 4 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 0 | 4 | 5 |
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 4 | 0 | 8 | 7 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 1 | 0 | 6 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 0 | 3 | 4 |
Vysočina | 10 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 2 | 1 | 5 | 6 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 1 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 |
Celkem | 200 | 72 | 27 | 5 | 53 | 43 |