45. schůze, 3. hlasování, 15. listopadu 2022, 14:15
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 127 | N Ne: 15 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 17N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- N Oldřich Černý
- M Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- 0 Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- M Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- 0 Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- N Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- M Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Martin Baxa
- A Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- M Michaela Opltová
- N Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- Z Berenika Peštová
- Z Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- A Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- A Petr Fifka
- N Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- Z Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- M David Pražák
- 0 Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- N Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- M Jan Síla
- N Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- Z Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- N Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8N Ne: 1M Omluven: 1)
- N Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
- A Martin Kukla
- Z Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- M Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- N Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- 0 Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Aleš Dufek
- N Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- 0 Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- 0 Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- M Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 17 | 2 | 3 | 1 | 3 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 3 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 23 | 15 | 1 | 0 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 2 | 1 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 8 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 1 | 3 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 5 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 127 | 15 | 20 | 16 | 22 |