44. schůze, 22. hlasování, 4. listopadu 2022, 12:57
Novela z. o dani z přidané hodnoty - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 68 | N Ne: 58 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 40 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- N Martin Exner
- A Romana Fischerová
- M Karel Havlíček
- N Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- N Jan Hofmann
- N Jan Jakob
- N Klára Kocmanová
- Z Věra Kovářová
- N Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- Z Ondřej Lochman
- M Vojtěch Munzar
- N Nina Nováková
- A František Petrtýl
- M Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- N Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- Z Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Richard Brabec
- Z Šimon Heller
- N Pavel Klíma
- M Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Pavla Pivoňka Vaňková
- M Iveta Štefanová
- A Karel Tureček
- Z Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Martin Baxa
- N Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- A Hubert Lang
- 0 Ivana Mádlová
- N Miloš Nový
- Z Michaela Opltová
- 0 Marie Pošarová
- M Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- N Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 4M Omluven: 3)
- A Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N Michal Kučera
- M Petr Liška
- A Berenika Peštová
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- N Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 10Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- Z Roman Bělor
- N Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- N Petr Fifka
- M Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- Z Jan Lacina
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- N Hayato Okamura
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Tom Philipp
- N Olga Richterová
- N Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- N Renáta Zajíčková
- Z Michal Zuna
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Petr Beitl
- Z Jan Berki
- M Ivan Jáč
- Z Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- A David Pražák
- M Radovan Vích
- N Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Jiří Carbol
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- Z Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- N Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- M Zuzana Ožanová
- Z Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Michaela Šebelová
- M Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- Z Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- N Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- Z Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- N Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jaroslav Bašta
- Z Tomáš Dubský
- N Karel Haas
- N Jiří Hájek
- M Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- N Pavel Svoboda
- N David Šimek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Romana Bělohlávková
- M Eva Decroix
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- 0 Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- N Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- M Josef Flek
- Z Martin Hájek
- N Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- N Marie Jílková
- N Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- Z Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- N Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- N Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- N Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- N Martin Major
- Z Tomáš Müller
- Z Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- N Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- N Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- Z Petr Gazdík
- A Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- N Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- A Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 10 | 1 | 3 | 6 |
Jihočeský | 13 | 5 | 1 | 0 | 3 | 4 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 23 | 4 | 10 | 0 | 4 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 3 | 0 | 4 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 0 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 7 | 0 | 2 | 5 |
Olomoucký | 12 | 5 | 3 | 0 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 68 | 58 | 5 | 29 | 40 |