35. schůze, 133. hlasování, 30. září 2022, 13:23
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 105 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 55 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- M Jan Hofmann
- M Jan Jakob
- Z Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- 0 Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Richard Brabec
- N Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- Z Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- Z Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Martin Baxa
- 0 Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- Z Hubert Lang
- M Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- 0 Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- Z Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- M Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A Michal Kučera
- Z Petr Liška
- M Berenika Peštová
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Věra Adámková
- M Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- A Marek Benda
- A Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- A Petr Fifka
- 0 Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- A Jan Lacina
- 0 Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- A Bohuslav Svoboda
- Z Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- N Michal Zuna
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Petr Beitl
- A Jan Berki
- Z Ivan Jáč
- M Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- Z David Pražák
- 0 Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 16M Omluven: 6)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- A Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- M Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- Z Klára Dostálová
- M Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- A Jiří Mašek
- M Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- 0 Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- M Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- A Monika Oborná
- Z Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 11)
- M Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- M Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- Z Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- M Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- M Lucie Šafránková
- M David Štolpa
- M Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- Z Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Milan Brázdil
- M Jaroslav Faltýnek
- M Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- 0 Marian Jurečka
- Z Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Aleš Dufek
- M Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- 0 Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- M Radek Vondráček
- 0 Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 0 | 1 | 2 | 9 |
Jihočeský | 13 | 9 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 2 | 2 | 4 |
Hlavní město Praha | 23 | 13 | 1 | 3 | 2 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 16 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 1 | 2 | 11 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 |
Celkem | 200 | 105 | 2 | 17 | 21 | 55 |