35. schůze, 55. hlasování, 8. září 2022, 11:38
Financování rozvoje školské infrastruktury z IROP 2021 - 2027
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 132 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 48 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 200 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- A Oldřich Černý
- A Martin Exner
- A Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- A Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- M Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- A František Petrtýl
- A Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- M Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- 0 Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- M Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 9M Omluven: 2)
- A Martin Baxa
- M Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- M Hubert Lang
- A Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- A Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- A Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Zdeněk Kettner
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- Z Michal Kučera
- M Petr Liška
- M Berenika Peštová
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- Z Marek Benda
- A Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- M Petr Fifka
- A Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- A Jan Berki
- A Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- M David Pražák
- 0 Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 17Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- M Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- M Tomio Okamura
- A Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- A Michal Ratiborský
- Z Jan Síla
- A Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- A Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- M Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- A Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- A Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- M Jiří Hájek
- A Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- A Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- A Martin Kukla
- M Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- A Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Jana Bačíková
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- A Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- 0 Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- A Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- M Martin Major
- A Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- A Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- A Radek Vondráček
- Z Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 20 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Hlavní město Praha | 23 | 16 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 17 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 0 | 2 | 1 | 5 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Celkem | 200 | 132 | 0 | 8 | 12 | 48 |