35. schůze, 44. hlasování, 8. září 2022, 09:29
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 128 | Je třeba: 65
A Ano: 68 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 18 | M Omluven: 54 | Z Zdržel se: 59 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Oldřich Černý
- A Martin Exner
- Z Romana Fischerová
- 0 Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- Z Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- M Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- Z František Petrtýl
- Z Jaroslava Pokorná Jermanová
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- 0 Julius Špičák
- M Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Richard Brabec
- M Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- M Václav Král
- A Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- 0 Pavla Pivoňka Vaňková
- Z Iveta Štefanová
- Z Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Martin Baxa
- M Josef Bernard
- Z Kamal Farhan
- M Hubert Lang
- Z Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- 0 Michaela Opltová
- Z Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- Z Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A Michal Kučera
- M Petr Liška
- M Berenika Peštová
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- 0 Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- A Roman Bělor
- A Marek Benda
- Z Lubomír Brož
- M Jana Černochová
- M Petr Fifka
- Z Jiří Kobza
- M Ondřej Kolář
- Z Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- Z Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- M Jana Pastuchová
- M David Pražák
- Z Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- M Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Jiří Carbol
- 0 Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- M Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- A Zdenka Němečková Crkvenjaš
- 0 Tomio Okamura
- Z Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- Z Michal Ratiborský
- Z Jan Síla
- 0 Karel Sládeček
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- M Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- Z Vladimíra Lesenská
- M Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- Z Petr Sadovský
- M Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- M Jiří Hájek
- Z Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- Z Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Martin Kukla
- M Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- Z Drahoslav Ryba
- M Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 7)
- A Jana Bačíková
- M Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- A Jiří Horák
- 0 Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- M Marie Jílková
- M Pavel Kašník
- Z Lenka Knechtová
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Petra Quittová
- Z Karel Rais
- Z Alena Schillerová
- Z Lucie Šafránková
- Z David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- M Vlastimil Válek
- Z Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Milan Brázdil
- 0 Jaroslav Faltýnek
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- M Michael Kohajda
- M Martin Major
- A Tomáš Müller
- M Hana Naiclerová
- Z Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Aleš Dufek
- Z Jaroslav Dvořák
- M Petr Gazdík
- N Marek Novák
- M Eliška Olšáková
- Z Robert Stržínek
- M Róbert Teleky
- Z Radek Vondráček
- Z Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 0 | 4 | 7 | 4 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 2 | 4 | 3 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 1 | 4 | 6 |
Hlavní město Praha | 23 | 12 | 0 | 2 | 3 | 6 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 0 | 4 | 7 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 1 | 9 | 7 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 1 | 3 | 5 |
Zlínský | 12 | 0 | 1 | 0 | 5 | 6 |
Celkem | 200 | 68 | 1 | 18 | 59 | 54 |