16. schůze, 126. hlasování, 6. dubna 2022, 12:54
Připomenutí genocidy ukrajinského národa během hladomoru organizovanéh
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 219).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 127 | Je třeba: 64
A Ano: 125 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 54 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 2 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- A Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Oldřich Černý
- A Martin Exner
- 0 Romana Fischerová
- A Karel Havlíček
- A Jiří Havránek
- 0 Tomáš Helebrant
- A Jan Hofmann
- A Jan Jakob
- A Klára Kocmanová
- A Věra Kovářová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Ondřej Lochman
- A Vojtěch Munzar
- A Nina Nováková
- 0 František Petrtýl
- 0 Jaroslava Pokorná Jermanová
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Jiří Slavík
- A Julius Špičák
- A Barbora Urbanová
- M Helena Válková
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Richard Brabec
- M Šimon Heller
- A Pavel Klíma
- 0 Václav Král
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Pavla Pivoňka Vaňková
- A Iveta Štefanová
- 0 Karel Tureček
- A Viktor Vojtko
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4)
- A Martin Baxa
- A Josef Bernard
- A Kamal Farhan
- 0 Hubert Lang
- 0 Ivana Mádlová
- A Miloš Nový
- A Michaela Opltová
- 0 Marie Pošarová
- A Rudolf Salvetr
- 0 Jan Volný
- A Marek Ženíšek
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
(žádost o opravu záznamu) - A Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Zdeněk Kettner
- 0 Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Michal Kučera
- A Petr Liška
- 0 Berenika Peštová
- A Jan Richter
- M Pavel Růžička
- A Libor Turek
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 170 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- 0 Věra Adámková
- A Vladimír Balaš
- M Roman Bělor
- A Marek Benda
- A Lubomír Brož
- A Jana Černochová
- A Petr Fifka
- 0 Jiří Kobza
- A Ondřej Kolář
- A Robert Králíček
- A Jan Lacina
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Hayato Okamura
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Tom Philipp
- A Olga Richterová
- M Bohuslav Svoboda
- A Milada Voborská
- M Milan Wenzl
- A Renáta Zajíčková
- A Michal Zuna
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2)
- A Petr Beitl
- A Jan Berki
- 0 Ivan Jáč
- A Jarmila Levko
- A Jana Pastuchová
- 0 David Pražák
- A Radovan Vích
- A Vít Vomáčka
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- M Jiří Carbol
- 0 Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Igor Hendrych
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- A Petr Letocha
- 0 Lubomír Metnar
- A Jiří Navrátil
- Z Zdenka Němečková Crkvenjaš
- A Tomio Okamura
- M Zuzana Ožanová
- A Michael Rataj
- 0 Michal Ratiborský
- A Jan Síla
- A Karel Sládeček
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- A Michaela Šebelová
- 0 Ivo Vondrák
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Jana Berkovcová
- A Josef Cogan
- A Klára Dostálová
- A Matěj Ondřej Havel
- 0 Vladimíra Lesenská
- 0 Jiří Mašek
- A Lucie Potůčková
- 0 Petr Sadovský
- A Pavel Staněk
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Jaroslav Bašta
- A Tomáš Dubský
- A Karel Haas
- A Jiří Hájek
- 0 Jana Hanzlíková
- M David Kasal
- 0 Martin Kolovratník
- A Pavel Svoboda
- A David Šimek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3)
- A Romana Bělohlávková
- A Eva Decroix
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Martin Kukla
- 0 Monika Oborná
- A Martina Ochodnická
- 0 Drahoslav Ryba
- A Lukáš Vlček
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- A Jana Bačíková
- 0 Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- A Josef Flek
- A Martin Hájek
- M Jiří Horák
- A Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- A Marie Jílková
- A Pavel Kašník
- M Lenka Knechtová
- A Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- M Petra Quittová
- A Karel Rais
- A Alena Schillerová
- A Lucie Šafránková
- A David Štolpa
- A Antonín Tesařík
- A Vlastimil Válek
- 0 Lubomír Wenzl
- A Miroslav Zborovský
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3)
- 0 Milan Brázdil
- A Jaroslav Faltýnek
- 0 Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Marian Jurečka
- A Michael Kohajda
- A Martin Major
- A Tomáš Müller
- A Hana Naiclerová
- A Ladislav Okleštěk
- A Karel Smetana
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Aleš Dufek
- A Jaroslav Dvořák
- 0 Petr Gazdík
- Z Marek Novák
- A Eliška Olšáková
- A Robert Stržínek
- A Róbert Teleky
- 0 Radek Vondráček
- 0 Vladimír Zlínský
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 18 | 0 | 6 | 0 | 2 |
Jihočeský | 13 | 10 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 6 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 23 | 17 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 8 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 5 | 0 | 4 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 4 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 125 | 0 | 54 | 2 | 19 |