Josef Oliva

Narozen: v roce 1892

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

OLIVA Josef

I.B voleb. kraj

Ž

Nastoupil po Václavu Hýbnerovi, jenž se vzdal mandátu.

Volba verifikována 357, 18. XII. 1934; 6.

Slib vykonal 334, 19. VI. 1934; 4.

Byl členem výb. zeměd.

Návrh resoluční:

k t. 2760. 352, 1. XII. 1934; 29-32.

Řeč v rozpravě:

o návrhu posl. Hummelhanse na zřízení Tyršova státního tělovýchovného ústavu (t. 2851).

365, 26. III. 1935; 13.



ISP (příhlásit)