PhDr. Edvard Beneš

Narozen: v roce 1884
Zemřel: v roce 1948

Seznam činností

Národní shromáždění republiky Československé

Záznam jmenného rejstříku

BENEŠ Edvard, dr.

IA voleb. kraj

ČS

Volba verifikována 1, 17. XII. 1925; 4, I.

Slib vykonal 6, 21. XII. 1925; 172, I.

Jmenován ministrem zahraničních věcí 9. XII. 1925.

1, 17. XII. 1925; 21, I.

Jmenován opětně min. zahraničních věcí 18. III. 1926.

17, 24. III. 1926; 1061, II.

Jmenován opětně min. zahraničních věcí 12. X. 1926.

42, 14. X. 1926; 2, III.

Vzdal se posl. mandátu 8. VII. 1926.

42, 14. X. 1926; 3, III.

Za něho nastoupil Červinka František.



ISP (příhlásit)